Kavica
Ondan sem srečal znanko, pa se je malo pohvalila, kako še veselo kolesari in sploh aktivno živi. Pa koliko je že stara. Grem domov, pa ji zvečer na fb napišem, naj raje nikomur več ne zaupa svojih…
@nobelwein
nobelwein
1 hikâyeler · hetero
Ondan sem srečal znanko, pa se je malo pohvalila, kako še veselo kolesari in sploh aktivno živi. Pa koliko je že stara. Grem domov, pa ji zvečer na fb napišem, naj raje nikomur več ne zaupa svojih…
nobelwein Yayınlanmış dizisi yoktur.
Henüz hiçbir yazarı takip etmiyor.
Henüz takipçisi yok.